Misyon&Vizyon
 

Misyonumuz

Çalışma koşullarımızı personelin birbiriyle uyum içinde, yaptıkları işe anlam katabilen, benzerlerinden ayırt edilebilen, uzun soluklu çalışma, çalışanlara gurur kaynağı oluşturacak şekilde dizayn etmekteyiz.

Başarımız;  ekip çalışması, çok çalışma, sabır, kararlılık, planlı, fedakârlıkla, sistematik hareket etme ilkeleriyle oluşmaktadır.

Yönetim olarak misyonumuz; yenilikçi, riski göze alan katılımcı ve paylaşımcı olmaktır.

Çevreye saygılı, Sağlık ve Emniyeti hep ön planda tutan, Kalite ve sağlamlığı temin eden ve müşteri memnuniyetini arttırarak mükemmelliği yakalamayı amaçlayan ve güvenirliği koruyarak dinamik, gelişme içinde olan bir kuruluş olmaktır.

Globalleşen dünyaya ayak uydurmak, sektörde edindiği tecrube ile daha çok insana istihdam sağlamak, ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaktır.

Ülkemizde yerli üretim bilincini arttırıp yabancı firmalarla olan rekabet gücünü arttırmaktır.

 

Vizyonumuz

Kaliteli ürün ve hizmet sağlamanın temel gereklilikleri olan modern teknoloji, kaliteli ekipman ve deneyimli işgücü kullanara, müşteri odaklı kalite politikası çerçevesinde, güçlü bir sinerji ile çalışmalar sürdürmektir.

Kalitede Süreklilik", "Uygun Fiyat", "Karşılıklı Güven" ve "Dürüstlük" vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.Bu ilke ve değerlere bağlı kalarak; tanıtım ve teklif aşamalarından başlayıp, ürün veya hizmetin faturalandırılmasına kadar geçen süreç içerisinde, tüm hizmet ve faaliyetlerini hatası

E-bültenimize Katılın

Yeni Ürün ve Hizmetlerden Haberdar Olmak İçin E-bültenimize Katılın.