Sundurma

Sundurma Uygulama Alanları

Mağaza, market, butik gibi sonuç olarak vitrini olan işyerleri için kapı girişlerinde en temel ihtiyaçlardan birisidir kapı knaopi, sundurma sistemi. Özellikle işyerlerinin girişinde Fotoselli kapı kullanan firmalar, Gerek fotoselli kapı mekanizmasını korumak için, gerek ise işyeri girişinde üzeri kapalı bir alan yaratabilmek için, bazen de büyük cephelerde ziyaretçiyi kapı girişine yönlendirebilmek için Sundurma ihtiyacı duyarlar. 

Bize gelen talepler ve sorular içerisinde sundurma ların fotoselli kapılara nasıl çözüm sağladığı yönünde talepler mevcuttur..

Sundurma uygulamaları özellikle, büfe, gişe, kabin gibi alanlarda pratik ve fonksiyonel bir kullanım alanı sağlamaktadır. Yapılarınıza montaj için ekstra ciddi maliyietler ayıtrmak yerine, hertürlü yüzeye pratik bir şekilde montajı yapılabilir. Yapınızın cephesi aluminyum, betopan, mantolama yapılmış olabilir.

Sundurma Saçak sistemleri büfe uygulamalarında satış alanındaki ürünlerin yağmur ve güneşten etkilenmesini önleyeceği gibi, alışveriş esnasında sırada ve beklemede olan müşterilerinizi de bu etkenlerden korumuş olacaktır.

Sundurma

Sundurma

Sundurma

Sundurma


Sundurma

Sundurma

Sundurma

Sundurma


Sundurma

Sundurma


 
   
  Bottom